Hakkımızda

Kök & Kök Hukuk Bürosu

Müvekkillerimize hızlı, güvenilir ve etkin çözüm sunmayı ilke edinmiş bir hukuk bürosu olarak başlıca, Dış Ticaret Hukuku, Şirketler Hukuku, Sözleşmeler Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Dava Takibi ve Uyuşmazlık Çözümü, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku ve Enerji Hukuku alanlarında yerli ve yabancı müvekkillere avukatlık ve hukuki danışmanlık hizmetleri verilmektedir. 

Başlıca ilkelerimizden biri olan karlılığı arttırma gayesi ile, bir sorun çıktığında danışılacak bir hukuk bürosu olmaktan öte, müvekkillerimizin hukuki alandaki çözüm ortağı olarak konumlanmak iş yapma anlayışımızın temelini oluşturmaktadır. Önceliğimiz, hukuki sorunlar ortaya çıkmadan bunları önlemek için gerekli tedbirleri almak olup bir sorun çıktığında bunu en ekonomik biçimde sonuçlandırmaktır. Hızlı, güvenilir ve etkin çözüm sunma garantisi vererek, zamanın neredeyse her şeyden kıymetli olduğu günümüzde müvekkillerimize zaman kazandırmayı baş misyonumuz haline getirmiş durumdayız. Bu doğrultuda, gerek sorunları önleme ve bir sorun çıktığında bunu en ekonomik biçimde çözüme kavuşturma anlayışımız ile gerekse de zaman kazandırıcı iş yapma biçimimiz ile müvekkillerimizin karlılığını arttırmak benimsediğimiz ilkelerin başında gelmektedir.

Kendimizi müvekkillerimizin hukuk alanındaki partnerleri olarak konumlandırmamız nedeniyle sunduğumuz hizmetlerde müvekkil memnuniyetini yakalamak en temel amaçlarımızdan bir tanesidir. Zira, yukarıda belirtmiş olduğumuz hızlı, güvenilir ve etkin çözüm sunma amacımız ile karlılığı arttırma amacımızın gerçekleşmesi, sunduğumuz hizmetlerde süreklilik ve müşteri memnuniyetinin sağlanması ile mümkün olabilecektir. Bu nedenle, iş yapma anlayışımız yalnızca hukuki hizmet sunmak değil, müşteri memnuniyetini önceleyerek müvekkillerimizin hukuk alanındaki çözüm ortakları olmaktır. 

Hukuki hizmet sunan tüm avukatlarımız, uluslararası alanda tanınmış okullarda eğitimlere katılmış olup mükemmel seviyede yazılı ve sözlü ingilizce beceriye sahiptirler. Bu itibarla, hukuk büromuzda yerli müvekkillerimizin uluslararası nitelikli işlerinde ve yabancı müvekkillerimize etkin hukuki hizmet sunulmaktadır.

shaking hands, handshake, hands
tr_TRTurkish