Ekibimiz

Avukat Efe Kök

Kök & Kök Hukuk Bürosu’nun kurucu avukatı olan Efe Kök, 2014 yılında  Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden  mezun olmuştur. Üniversite eğitimi sırasında London School of Economics bünyesinde Milletlerarası Tahkim Programı’nı başarıyla tamamlamıştır. Ayrıca, Hacettepe Üniversitesi bünyesinde Bilişim Hukuku yüksek lisans programına devam etmektedir. 2014 yılından itibaren aktif bir şekilde çalışmakta olup; Türkiye’nin önde gelen hukuk büroları bünyesinde, ulusal ve uluslararası alanda faaliyet gösteren şirketlere  avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sağlamıştır.

2020 yılı itibariyle mesleki deneyimlerini Kök & Kök Hukuk Bürosu bünyesinde müvekkillerine sunan Efe Kök, özellikle, Bilişim Hukuku, Enerji Hukuku, İdare Hukuku ve Vergi Hukuku alanlarında yoğunlaşmış olup turizm ve sağlık sektöründe faaliyet gösteren şahıs ve şirketlere, tüm ihtiyaçları doğrultusunda avukatlık ve danışmanlık hizmetleri sağlamaktadır. Mükemmel düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce beceriye sahip olan Efe Kök, 2020 yılının başında Kök & Kök Hukuk Bürosu’nu kurmuştur. 

Avukat Onat Kök

Kök & Kök Hukuk Bürosu’nun ortak avukatı olan Onat Kök, Bilkent Üniversitesi Hukuk Fakültesi’nden 2018 yılında Onur Derecesi ile mezun olmuştur. Üniversite dönemi boyunca uluslararası olarak faaliyet gösteren hukuk bürolarında staj yapmış ve önceki çalışmalarında ticari davalar, iş ve sosyal güvenlik hukuku, icra ve iflas hukuku üzerine yoğunlaşmış olup çeşitli Büyükelçilikler başta olmak dış ticaret şirketlerine hukuki danışmanlık hizmetleri vermiştir.

Hacettepe Üniversitesi’nde Ekonomi ve Enerji Hukuku üzerine yüksek lisans derecesi olan Onat Kök, Uluslararası Hukuk Akademisi’nden Uluslararası Özel Hukuk Sertifikası’na ve Türk Dışticaret Vafkı’ndan Dışticaret Uzmanlık Sertifikası’na sahiptir. Onat Kök, Güncel çalışmalarında Dış Ticaret, Ticaret Hukuku, İş ve Sosyal Güvenlik Hukuku, Fikri ve Sınai Mülkiyet Hukuku, İcra ve İflas Hukuku üzerine yoğunlaşmış durumdadır. Mükemmel düzeyde yazılı ve sözlü ingilizce beceriye ve orta düzey italyanca beceriye sahip olan Onat Kök 2020 yılının başında Kök & Kök Hukuk Bürosu’na katılmıştır. 

tr_TRTurkish